دقیق تجهیز


گازسنج و BUMP تست

112 - گازسنج و BUMP TEST

کمبود اکسیژن ، محیط های قابل انفجار و قرار گرفتن در معرض گازها و بخارات سمی سالانه صدها کارگر را مجروح می کند. شرایط جوی که منجر به این حوادث و تلفات می شود معمولاً برای کارگران درگیر نامرئی است. تنها راه اطمینان از ایمنی شرایط جوی مانیتور کردن محیط است. تنها راه تشخیص اینکه آیا یک گازسنج قادر به عملکرد مناسب است این است که آن را در معرض گاز مرجع یا به عبارتی سیلندر مرجع قرار دهیم. قرار دادن گازسنج در معرض گاز آزمایش غلظت مشخص می کند که گاز به درستی می تواند به سنسورها برسد و تشخیص داده شود.
با این آزمایش عملکرد صحیح آلارم ها تست میشود و عدم آزمایش و مستندسازی دوره ای عملکرد گازسنج های محیطی می تواند شما را در معرض جریمه های نظارتی ( ممیزی) و در صورت مصدوم شدن پرسنل خسارات سنگینی را به بار آورد.

هیچ گاه در مورد میزان نیاز به کالیبراسیون گاز سنج های قابل حمل اجماعی وجود ندارد. با این حال ، سازندگان موافقند که ایمن ترین روش این است که عملکرد گازسنج یا نشت یاب گاز را با قرار دادن آن در معرض گاز آزمایش غلظت شناخته شده قبل از استفاده هر روز ، تأیید کنید.

این “BUMP TEST” عملکردی بسیار ساده است و انجام آن تنها چند ثانیه طول می کشد. لازم نیست کالیبراسیون انجام دهید مگر اینکه قرائتها نادرست تشخیص داده شوند. استانداردهای نظارتی حاکم بر ورود به فضای محدود (CONFINED SPACE) توصیه اکید به انجام بامپ تست قبل از عملیات مینمایند.

دقیق تجهیز

333 - گازسنج و BUMP TEST

 کالیبراسیون انواع گازسنج پرتابل، گازسنج ثابت، نشت یاب گاز، آنالایزر گاز و بو سنج با بالاترین کیفیت با استفاده از سیستم های مستند سازی روز دنیا زیر نظر کارشناسان مجرب

عضویت در خبرنامه

خدمات ما

دستگاه گاز سنج

محصولات

نشت یاب گاز

آموزش گاز سنجی

خرید گاز سنج

بو سنج

درباره ما

تماس با ما

Design By Artnik

99999999 - گازسنج و BUMP TEST
4711 - گازسنج و BUMP TEST

با ما در تماس باشید

تلفن : 02188981020

موبایل : 09122183255

فکس : 88396927(021)

میدان فاطمی ، ابتدای خیابان شهید گمنام ، پلاک 18 طبقه اول


Instagram


M-icon-aparat


Telegram


Whatsapp

  • gif;base64,R0lGODlhAQABAAAAACH5BAEKAAEALAAAAAABAAEAAAICTAEAOw== - گازسنج و BUMP TEST
  • gif;base64,R0lGODlhAQABAAAAACH5BAEKAAEALAAAAAABAAEAAAICTAEAOw== - گازسنج و BUMP TEST
اسکرول به بالا